Кубок світу. У мас-старті українки не потрапили навіть до десятки кращих

Ванесса Гінц. Фото ФБУ

А перемогу здобула Ванесса Гінц з Німеччини

Жіночий мас-старт, який вінчав програму сьомого етапу Кубка світу у Контіолахті, став джерелом несподіванок. Жодна із записних фавориток гонки і лідерів загального заліку не зуміли пробитися на п'єдестал пошани.

До заключної стрільби шляхом відсіву сформувалася трійка претенденток на перемогу - німкеня Ванесса Гінц, італійка Ліза Віттоцці та француженка Анаіс Шевальє, інформує сайт ФБУ.

Гінц скористалася шансом, закривши всі мішені на четвертій стрільбі поспіль і кинувшись за своєю першою перемогою.

Італійка та француженка поступово відігравали секунди, але на фініші Гінц все ж мала більш ніж комфортну 13-секундну перевагу.

А боротьба за срібло закінчилася на користь Віттоцці, яка завоювала у Контіолахті третій подіум у трьох гонках.

Серед українських дівчат шанси на дуже високі місця аж до останньої стрільби зберігали Юлія Джима та Валя Семеренко. Але обидві, претендуючи на потрапляння у квіткову церемонію, не впоралися з вітром і хвилюванням четвертого рубежу.

На фініші вони були 14-ою та 22-ою відповідно. Між ними, 17-ою, гонку закінчила Віта Семеренко.

Змагання у Кубку світу продовжаться у норвезькому Холменколлені, який прийме восьмий етап. У найближчий четвер пройдуть спринти у жінок і чоловіків.