Модрич отримав нагороду Goal 50, перервавши гегемонію Роналду і Мессі

Лука Модрич
Фото взяте з сайту xsport.ua

Лука продовжує збирати нагороди

Півзахисник мадридського «Реала» Лука Модрич отримав нагороду Goal 50, яка вручається футбольним інтернет-порталом Goal.com.

33-річний хорват перервав гегемонію Кріштіану Роналду і Ліонеля Мессі, які незмінно отримували цей приз з 2011 року.

Минулорічний переможець, Кріштіану Роналду, на цей раз зайняв друге місце, а трійку призерів замкнув нападник «Ліверпуля» Мохамед Салах. Четвертим фінішував форвард «ПСЖ» Кіліан Мбаппе, а Мессі зайняв лише п'яте місце.

Модрич з «Реалом» за 2018 рік виграв клубний чемпіонат світу, Лігу чемпіонів, а в складі збірної Хорватії дістався до фіналу чемпіонату світу у Росії.

Goal 50 – щорічна нагорода, яка оцінює 50 кращих футболістів світу за попередні 12 місяців.

Редактори і кореспонденти Goal з 42 редакцій оголошують свої голоси, після чого кандидатів розставляють у відповідній послідовності, враховуючи їхні виступи протягом року і успіхи як на клубному, так і на міжнародному рівнях.