На турнірі у Чехії юнацька збірна України з футзалу фінішувала шостою

Фото АФУ

Підопічні Віталія Одегова завершили свій виступ на міжнародному турнірі Generali Cup

У чеському місті Всетин пройшли змагання, у яких взяли участь шість футзальних збірних U-19.

У першому матчі «синьо-жовті» поступилися господарям турніру з рахунком 1:5, передає сайт Федерації футболу України.

Стартову половину українці програли з мінімальним відставанням, однак по перерві пропустили ще тричі. Єдиний м'яч провів Данило Белан із «Продексіму-2».

У другому матчі групового етапу, проти Франції, підопічні Одегова були близькі до перемоги. Проте суперники забили останній гол на 35-й хвилині й оформили підсумкову нічию – 3:3. Серед українців забивали гравці академії футболу ФК «Кобра» Федір Овакимян і Вадим Меденець, а також Євгеній Кукалев із «Продексіму-2».

Посівши третє місце у групі, збірна України сперечалася за п’яту підсумкову позицію з однолітками з Угорщини.

Інтрига у матчі зберігалася до останніх хвилин, але наприкінці зустрічі «синьо-жовті» пропустили двічі. Підсумковий рахунок – 6:3 на користь угорців.

У складі «синьо-жовтих» забивали Вадим Меденець (академія футболу ФК «Кобра»), Едуард Нагорний («Локомотив-Волна») та Владислав Завертаний («Ураган-2-КФВ»).

Таким чином, юнацька збірна посіла останнє місце на Generali Cup. Продовжить підготовку до відбірних матчів Євро-2019 команда у травні, коли проведе наступний навчально-тренувальний збір.