«Олександрія» поступилася болгарському клубу у товариському матчі

«Ботев» виграв у третьої команди України

У суботу, 26 січня, у межах тренувального збору у Туреччині олександрійці провели контрольний поєдинок з командою ПФК «Ботев» (Враца).

Спаринг завершився з рахунком 0:2 на користь суперників, інформує офіційний сайт клубу.

Переважну частину ігрового часу першого тайму гравці української команди виконували більше стандартів, та надійно діяв захист болгарського клубу. Але вже на п’ятій хвилині олександрійці пропустили м’яч у свої ворота.

Через вітер, зливу і град в другому таймі гру було призупинено на 10 хвилин, після чого гравці вийшли практично на біле поле.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі, а вже на 71-й хвилині доля ще раз усміхнулася болгарським гравцям – легенда болгарського футболу Валері Божинов подвоїв рахунок у матчі.

У першому таймі на поле виходили в «Олександрії»: Леванідов, Довгий, Микицей, Лучкевич, Дедечко, Стецьков, Полярус, Задерака, Гречишкін, Шранц, Чубі.

У другому таймі в складі «Олександрії» на поле виходили: Рудик, Бабогло, Устименко, Семенов, Протасов, Ковалець, Шендрік, Пашаєв, Банада, Пономар.