Підгрушна фінішувала сьомою в спринтерській гонці на етапі Кубку світу у Поклюці

Олена Підгрушна

Перемогу у спринті здобула фінська біатлоністка Кайса Мякяряйнен

8 грудня в словенській Поклюці відбулася жіноча спринтерська гонка в межах першого етапу Кубку світу.

Найкращий результат серед українських біатлоністок показала Олена Підгрушна, яка фінішувала сьомою.

Капітан жіночої збірної України, яка почала спринт пізнім стартовим 99-м номером, чисто відпрацювала на вогневих рубежах і видала доволі потужну швидкість на останніх кілометрах траси. У підсумку Олені не вистачило всього 0,1 секунди, щоб потрапити у квіткову церемонію.

Переможниця індивідуальної гонки Юлія Джима у свою чергу замкнула топ-20. Вона також без помилок відпрацювала на вогневих рубежах, але доволі багато програла ходом. 25-ю стала Валентина Семеренко, для якої це була перша гонка сезону. Валя також показала чисту стрільбу, але вона ще входить в сезон, тому цей результат можна вважати непоганим.

Не змогла показати високий результат Анастасія Меркушина. Наша молода біатлоністка показала не найкращу швидкість, а також не змогла закрити одну мішень на стійці - 46-й результат. В результаті Підгрушна, Джима, Семеренко та Меркушина відібралися у гонку переслідування, яка відбудеться вже 9 грудня.

Не змогла потрапити в залікову зону і кваліфікуватися у персьют Юлія Журавок, яка з одним промахом фінішувала лише 85-ю.

Перемогу ж у спринті здобула фінська біатлоністка Кайса Мякяряйнен. Другою стала італійка Доротея Вірер, а замкнула топ-3 представниці Франції Жюстін Бреза.