Прем’єр-ліга. «Динамо» вдома розгромило «Ворсклу»

«Динамо» - «Ворскла». Фото: ФК Динамо

«Динамо» набрало 51 пункт та зберегло 6-очкове відставання від «Шахтаря»

«Динамо» впевнено переграло «Ворсклу» в 24 турі української Прем'єр-ліги.

«Динамо» на тижні припинило боротьбу в Лізі Європи, а сьогодні трішки реабілітувалося в матчі з «Ворсклою». Кияни відкрили рахунок вже на 4 хвилині – новий капітан команди Циганков добре навісив з кутового, а Бєсєдін виграв верхову боротьбу. Господарі продовжували гостріше атакувати, але подвоїти перевагу до перерви вони не зуміли.

На початку другого тайму «Динамо» знову забило з кутового від Циганкова. Віктор накинув на ближню стійку Гармашу, той продовжив політ м'яча на Бурду, а захисник переправив «круглого» в сітку.

А ще через декілька хвилин кияни зняли будь-які питання про переможця. Циганков у штрафному майданчику «Ворскли» виборов м'яч у Даллку та змусив суперника сфолити – пенальті. Молодий капітан сам реалізував 11-метровий. Під завісу зустрічі Хльобас встановив підсумковий рахунок – 4:0.

Завдяки цьому успіху «Динамо» набрало 51 пункт та зберегло 6-очкове відставання від «Шахтаря». «Ворскла», маючи 37 балів, за підсумками туру втратила третє місце.