Стали відомі переможці чемпіонату України з кросу

Змагання відбулися 26-27 жовтня в Івано-Франківську

Чемпіонкою України стала Вікторія Калюжна. Дистанцію 8 км вона подолала за 33:26 хв.

Лише чотири секунди розділили чемпіона України та срібного призера у змаганнях серед чоловіків. Першим фінішну лінію на дистанції 10 км перетнув Василь Коваль (37:03 хв), а Богдан-Іван Городиський став другим (37:07 хв).

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Юлія Мороз (6 км – 26:14 хв) і Сергій Шевченко (8 км – 30:24 хв) стали чемпіонами України U23, а Богдана Семьонова (4 км – 17:12 хв) і Вадим Лонський (6 км – 22:45 хв) були найкращими серед атлетів віком до 20-ти років.

Після кросу на юнацьких Олімпійських ігор Катерина Онісімова пробігла ще один на чемпіонаті України. З результатом 8:29 хв на дистанції 2 км вона здобула перемогу серед дівчат U18 і завершила на мажорній ноті сезон-2018.

Юнаки долали 3 км, і найшвидше їх пробіг Іван Павлюк (11:10 хв).

Ілля Отрешко (2 км – 7:37 хв) і Тетяна Оксенюк (1 км – 3:30 хв) перемогли серед атлетів віком до 16-ти років.

У другий день змагань атлети змагалися з бігу на 2 км. Переможцями серед дорослих стали Ірина Бубняк (7:39 хв) і Олег Каяфа (6:42 хв), а серед молоді – Ганна Жмурко (8:05 хв) і Владислав Фінчук (6:52 хв).