Стуй перемогла на легкоатлетичному турнірі у Франції, Чумаченко стала третьою у Польщі

Фото ФЛАУ

Окрім того, високими результатами відзначилися українські юніори

Христина Стуй виграла змагання з бігу на 100 метрів в Ерувіллі (Франція).

У першому колі вона подолала дистанцію за 11,26 с і підтвердила норматив для участі у чемпіонаті Європи. А у фіналі для перемоги їй вистачило 11,41 с, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Наталія Стребкова була другою з бігу на 3000 метрів (9:29.19 хв).

Водночас, українка Юлія Чумаченко замкнула трійку призерів зі стрибків у висоту на міжнародних змаганнях XIII Opolski Festiwal Skoków у польському місті Ополе.

Чумаченко почала змагання з висоти 1.78 м. Її, як і 1.80 м і 1.86 м, вона подолала з першої спроби. Натомість, 1.90 цього вечора не підкорилися.

Перемогла Марія Ласіцкене (1.94 м).

У змаганнях серед чоловіків українець Вадим Кравчук посів восьме місце (2.10 м). Перемогу з результатом 2.26 м відсвяткував поляк Норберт Кобельськи.

Змагання серед атлеток віком до 20 років виграла українка Анастасія Матвійок. Уже у статусі переможниці вона з першої спроби подолала 1.75 м, після чого спробувала штурмувати ще й 1.79, але цього разу планка не встояла.

Ще одна наша співвітчизниця, Тетяна Солодуха, стала третьою (1.54 м).

Змагання серед юніорів також виграв українець. Перемогу Андрію Ауліну приніс стрибок на 2.05 м.