Суперліга. «Дніпро» з боєм переміг «Запоріжжя». Інші матчі

У неділю, 10 грудня, відбулося 3 матчі в рамках чемпіонату України з баскетболу серед чоловіків

«Дніпро» - «Запоріжжя-ZOG»

«Дніпро» розпочав поєдинок з традиційного для домашньої гри спурту у дебюті гри. Скоротити відставання гості зуміли завдяки відмінній грі Богдана Ясиненка, який ініціював ривок 8:0, набравши 10 очок за стартову чверть. Одна господарі зуміли знову збільшити перевагу ще до першої перерви завдяки реалізації 8 з 13 триочкових кидків.

Другу чверть «Дніпро», несподівано для своїх фанатів, програв. Господарі за 5 хвилин зробили п’ять втрат, за що гості покарали суперника дальнімі влучаннями у виконанні Кожем’якіна та Кондракова, скоротивши відставання до 3 балів. Лише після двох тайм-аутів за одну хвилину від Журавльова «Дніпро» прийшов до тями і, прискоривши гру, повернув собі більш комфортну перевагу перед великою перервою.

У третій чверті «Запоріжжя» продовжило боротьбу і не дозволило лідеру чемпіонату втікти у відрив. Гості атакували з пристойним відсотком і вдало захищались, зберігши інтригу у цьому матчі на вирішальну чверть.

У четвертій десятихвилинці підопічні Плеханова продовжили захищатися зоною, що принесло їм свої плоди. Відсоток влучань у «Дніпра» впав, а запорожці, в свою чергу, планомірно відігравали очковий дефіцит. Гості завантажували бігменів у фарбі, чергуючи атаки з трисекундної з кидками з дистанції. Все це закінчилося тим, що за дві хвилини до кінця матчу рахунок став рівним.

Останню хвилину матчу команди також починали за рівного рахунку і тут вирішальним виявився триочковий кидок Дмитра Глєбова.

«Дніпро» взяв реванш за поразку в першому колі, здолавши «Запоріжжя» у дуже непросто домашньому поєдинку.

«Авантаж-Політехнік» – «Миколаїв»

Гості з Миколаєва активно почали поєдинок та зусиллями капітана Олексія Онуфрієва оформили ривок 7:0 для своєї команди. Господарі паркету перші бали зуміли набрати лише на третій хвилині гри, коли Рочняк забив тяжкі два після проходу під кільце. Після цього «Миколаїв» зумів забити ще дев’ять сухих балів та запалити на табло рахунок 2:16.

Лиш після цього команда Тимура Арабаджі дещо прокинулася, та почала набирати власні бали. Чверть же закінчилася за рахунку 8:19.

В перерві між першою та другою чвертями наставник харків’ян таки зумів дещо достукатися до своїх гравців, і як результат другу чверть команди провели на рівних – 24:25.

Після великої перерви «Політехнік» почав грати ще більш зібрано, та в більшій мірі завдяки активності Антона Рочняка почав скорочувати відставання в рахунку. Перед четвертою десятихвилиною в корабелів лишилось лише 6 балів переваги – 53:59.

В останньому відтинку матчу харків’яни намагалися дістатися ще ближче до суперника, проте чудова гра центрового коребелів Олександра Кушнірова та чудова реалізація дальніх від Дениса Іванова не дозволили господарям все ж переломити хід гри. 68:74 – перемога «Миколаєва».

«Хімік» - «БІПА-Одеса»

Господарі захопили лідерство в матчі завдяки двом поспіль дальнім влучанням Аріанса. Надалі южненці не відпускали перевагу, вигравши стартову чверть в 5 очок.

Однак з початком другої 10-хвилинки гості перехопили ініціативу. Вирішальними стали дальні влучання Артамонова, Тищенка та Бєлікова. У підсумку одесити мали після першої половини поєдинку 2 очки переваги.

По перерві гості продовжили тиск. Загальна різниця зростала до 9 очок на користь одеситів. Втім господарі в заключній чверті впевнено перебрали ігрову ініціативу в свої руки. 10-хвилинка почалася з дальнього влучання Сидорова.

Наступні влучні триочкові Сидорова та Петрова вивели южненців вперед. До кінця ігрового часу господарі більше перевагу не відпускали.

Суперліга з баскетболу

Регулярний чемпіонат

«Дніпро» - «Запоріжжя-ZOG» 89:86 (30:18, 21:24 25:21, 13:23)

«Дніпро»: Вільховецький 6 + 4 передачі, Мішула 17 + 4 передачі, Ревзін 20 + 5 підбирань, Глєбов 3 + 6 передач - 5 втрат, Тимофеєнко 19 + 13 підбирань + 5 передач - старт; Закурдаев 10 + 6 підбирань + 4 передачі, Шевченко 12, Мироненко 2

«Запоріжжя»: Кожем'якін 12 + 5 підбирань + 4 передачі, Теряник 2, Кондраков 5, Нікітін 11, Ясиненко 14 - старт; Буц 3, Анісімов 5 + 9 підбирань, Овдеєнко 9, Ворник 5, Щепкін 12 + 5 передач, Ткачук 8 + 6 передач

«Авантаж-Політехнік» – «Миколаїв» 68:74 (8:19,24:25, 21:15, 15:15)

«Авантаж-Політехнік»: Рочняк – 18оч, 8пб; Козлов – 15оч, 4пб, 6рп

«Миколаїв»: Кушніров - 15оч, 15пб; Іванов – 16оч

«Хімік» - «БІПА-Одеса» 71:64 (22:17, 15:22, 13:18, 21:7)

«Хімік»: Петров 18о+14пд+3пр, Павлов 8о+6пд+2пр, Марченко 2о+1пд, Аріанс 6о+1пр, Колтер 15о+3пд+4пр; Мальчевський 8о+7пд, Рябчук, Антипов 2о, Ковальов, Войналович, Сидоров 12о+4пд+1пр

«БІПА-Одеса»: Артамонов 9о+4пд+5пр, Кривцов 2о+6пд+1пр, Тищенко 8о+8пд+3пр, Бєліков 13о+5пд+2пр, Танкслі 18о+8пд+1пр; Луценко 5о+2пд+1пр, Алфьоров 3о+1пд+1пр, Ходов 1пр, Тихонов 6о+6пд, Воєвода, Волчанов, Балабан