Суперник збірної України у Лізі націй завоював Кубок Короля Таїланду

Збірна Словаччини з футболу

Матч Ліги націй Україна – Словаччина відбудеться 9 вересня при пустих трибунах

Суперник збірної України у Лізі націй Словаччина у фіналі Кубка Короля Таїланду обіграла господарів турніру з рахунком 3:2.

У фіналі Кубка Короля Таїланду збірна Словаччини зустрічалася з господарями турніру.

Словаки розпочали матч активніше, і вже на 10-й хвилині Дуда відкрив рахунок. На 34-й хвилині Мак подвоїв перевагу своєї команди.

Таїланд не опустив руки, і перед перервою скоротив відставання від суперника.

У другому таймі суперники забили по одному голу: на 68-й хвилині Пачінда дав словакам фору у 2 м'ячі, а на 78-й хвилині Хемвібум знову скоротив відставання господарів турніру до мінімального.

Підсумковий результат 3:2 приносить Словаччині перемогу у Кубку Короля Таїланду.

31 травня підопічні Яна Козака зіграють проти Нідерландів, а 4 червня поміряються силами з Марокко.

Матч Ліги націй Україна – Словаччина відбудеться 9 вересня при пустих трибунах.