У Дніпрі визначилися переможці командного чемпіонату України з атлетики серед юнаків

Перемогу святкувала збірна Донецької області

29-30 вересня у Дніпрі відбувся командний чемпіонат України серед юнаків і дівчат (2001 р.н. і молодших).

Переможцями командного заліку стали атлети з Донецької області (717 очок), інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Лише одним пунктом їм поступилися харків’яни. Першу трійку замкнула Дніпропетровська область (711 очок).

Усього участь у змаганнях узяли спортсмени з 24 областей України та міста Києва.

Єва Подгородецька виграла дистанції 100 (12,08 с) та 200 метрів (24,76 с).

Марія Буряк (1:01,94 хв) і Володимир Следюк (53,68 с) стали переможцями з бігу на 400 метрів з бар’єрами.

Поза будь-якою конкуренцією на дистанції 100 метрів з бар’єрами була Кристина Юрчук. Більше того, її переможні 14,39 с стали ще й особистим рекордом спортсменки.

Юрій Замрига переміг зі спортивної ходьби на 5000 метрів (22:37,26 хв), а у змаганнях серед дівчат на дистанції 3000 метрів не мала собі рівних Валерія Шоломіцька (14:35,69).

14-річна Дар’я Озерянова виграла змагання з стрибків у висоту (1.73 м).

Тетяна Гамора перемогла у змаганнях зі стрибків з жердиною, з першої спроби подолавши 3.40 м. Переможця серед юнаків визначали за спробами. І Микита Строгалєв, і Андрій Дибка подолали 4.40 м. Для першого цей результат став повторенням особистого рекорду, для другого – особистим рекордом. За додатковими показниками першим став Строгалєв.

Анна Коврик  перемогла з метання молота серед дівчат (52.84 м), а Данило Федоров – серед юнаків (71.78 м).

Олексій Кирилін оформив у Дніпрі подвійну перемогу – з метання диска вагою (57.01 м) і штовхання ядра (17.83 м).

Артур Фельфнер з особистим рекордом був першим з метання списа (62.63 м). Маріанна Савджи перемогла у змаганнях серед дівчат, відправивши спис на 46.05 м.