У поєдинку Суперліги «Черкаські Мавпи» на виїзді здолали МБК «Миколаїв»

Фото ФБУ

Черкасці програли першу чверть, але наступні залишилися за ними

Дебют матчу залишився за господарями, які на перших хвилинах оформили ривок 10:2. Завдяки успішній грі на початку першої чверті «корабели» виграли 10-хвилинку, однак «Мавпи» зуміли оговтатися ще під час стартової чверті, а вже у другій чверті вийти в лідери.

Вдалий відрізок у середині другої 10-хвилинки закінчився тим, що на велику перерву підопічні Міхельсона пішли, маючи за плечима два очки переваги, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

У третій чверті команди обмінялися міні-ривками: спочатку господарі ненадовго вийшли вперед, після чого вже «Мавпи» скористалися невдалим відрізком «корабелів» у захисті, повернувши собі перевагу.

Після рівної першої половини заключної чверті гості зуміли повернути собі лідерство – на цей раз остаточно. Обидві команди на тлі нервової гри допускали безліч втрат, проте «Мавпи» зуміли зібратися та краще провести заключні хвилини, завдяки чому і виграли матч.

МБК «Миколаїв» – «Черкаські Мавпи» – 76:84 (26:20, 17:25, 22:23 11:16)

«Миколаїв»: Носков - 15, Кушніров - 13 + 6 підбирань, Онуфрієв - 11.

«Черкаські Мавпи»: Девіс - 15 + 7 підбирань, Кобець - 15, Беллфілд 13, Липовцев - 13, Конєв - 11 + 8 підбирань.