У Вінниці визначилися чемпіони України із 48-годинного бігу

Фото сайту «20 хвилин. Вінниця»

Тріумфували Ольга Стадник та Андрій Ткачук

Більш ніж півсотні атлетів з різних куточків України, а також гості з Білорусі, Чехії й Естонії взяли участь у чемпіонаті України з 48-годинного бігу.

Відбулися змагання з 29 червня по 1 липня у Вінниці, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Негода, яка панувала тими днями у місті, безумовно, ускладнила життя ультрамарафонцям.

Проте вона не завадила львів’янці Ользі Стадник встановити рекорд траси та здобути чемпіонське золото. Продовж двох діб вона подолала 250.176 км.

Друге місце у змаганнях жінок посіла її землячка Лариса Лабарткава (229.037), третьою стала киянка Світлана Самаріна (222.354).

Серед чоловіків зовсім трохи не вистачило до 300-кілометрового рубежу Андрію Ткачуку із Закарпаття – він переміг з результатом 293.978 км.

Другим став Андрій Василенко з Донеччини (275.218), третім – Дмитро Міхєєв з Дніпропетровської області (268.625).

Нагадаємо, Юлія Левченко виграла бронзову нагороду на етапі «Діамантової ліги» у Парижі.