Українці за кордоном: корисна гра Боброва, перемоги Гладиря та Санона

Сергій Гладир. Фото: ФБУ

Результати українських баскетболістів за кордоном

Українcький форвард В’ячслав Бобров не врятував від виїзної поразки у національній першості литовський «П’єно Жвайгждес».

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Команда нашого легіонера поступилась «Нептунасу» (71:90), а Бобров, відігравши 28 хвилин, додав до активу 10 очок (2/2 двоочкові, 6/8 штрафних), зробив 6 підбирань та 5 передач при 1 втраті та 3 фолах (РЕ - 21).

Бігмен української збірної Ігор Зайцев не врятував польський «Роса Радом» від виїзної поразки у матчі проти «Турова» (80:83). За 18 хвилин на майданчику наш легіонер набрав 8 очок (4/6 двоочкових, 0/5 триочкових), зібрав 4 підбирання та зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі (РЕ - 11).

Лідер збірної України Сергій Гладир взяв участь у матчі чемпіонату Франції, в якому його «Монако» вдома переміг «Шалон» - 92:83. Наш снайпер відіграв 15 хвилин, не відзначився набраними очками (0/1 двоочкові, 0/4 триочкові), зробив 1 підбирання та 1 перехоплення при 2 втратах та 2 фолах (РЕ - «-5»).

13 хвилин ігрового часу отримав захисник словенської «Олімпії» Іссуф Санон. У матчі національної першості проти клубу «Рогаска» (88:81) наш баскетболіст набрав 3 очки (0/1 двоочкових, 1/1 триочкових), зробив 2 підбирання та 1 передачу при 1 втраті та 2 фолах (РЕ - 4).

Форвард латвійського «Вентспілса» Денис Яковлєв отримав 21 хвилину ігрового часу у домашньому матчі проти «Огре», який йкого команда виграла з рахунком 105:76. Українець набрав 7 очок (2/3 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 3 підбирання та 3 передачі при 1 втраті та 1 фолі (РЕ - 10).