Українці завоювали перемоги на легкоатлетичних турнірах у Німеччині та Франції

Спортсмени продовжують успішно виступати на міжнародних змаганнях

Уродженці України стали авторами кількох перемог на змаганнях серед легкоатлетів на території Німеччини та Франції.

Ольга Земляк на міжнародних легкоатлетичних змаганнях у Дессау подолала дистанцію 400 метрів за 51,98 с. Ще одна перемога в Німеччині була на рахунку Наталії Прищепи  з бігу на 800 метрів (2:01,53 хв).

Ольга Саладуха  стала п’ятою з потрійного стрибка (13,38 м), а Руслана Цихоцька  посіла у цьому секторі шосте місце (13,20 м).

Сергій Смелик  переміг на дистанції 200 метрів на легкоатлетичному турнірі в Ерувілі (Франція, 15 червня). Щоправда, вітер під час забігу перевищував допустимі норми і дув зі швидкістю 2,1 м/с. Результат українця – 20,90 с.

Того ж дня Віктор Лонський  з результатом 2,25 м посів друге місце зі стрибків у висоту на міжнародному турнірі в Рішон-ле-Ціоні (Ізраїль).