Українець Беленюк виграв чемпіонат світу, поборовши в фіналі росіянина

Жан змагався в категорії до 85 кілограм

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виграв чемпіонат світу серед військовослужбовців, який завершився у Литві.

Українець був найсильнішим у звичній для себе ваговій категорії до 85 кг.

У фіналі World Military Championship Wrestling 2017 Беленюк здолав росіянина Євгена Салеєва.

Усього на цьому турнірі українці завоювали вісім медалей: три золоті, три срібні та дві бронзові.

У вільній боротьбі Олексій Борута (до 70 кг) поступився у фіналі Сослану Рамонову з Росії та став срібним призером, а Любомир Сагалюк (86 кг) задовольнився бронзою.

У греко-римській боротьбі, крім Беленюка, відзначився золотом Андрій Антонюк у ваговій категорії до 80 кг. Ельмар Нуралієв (75 кг) повертається додому зі сріблом, а Максим Євтушенко (71 кг) - з бронзою.

Алла Белінська стала чемпіонкою світу серед військовослужбовців у жіночій частині змагань. Їй не було рівних у ваговій категорії до 69 кг. Ірина Пасічник (75 кг) поступилася лише одного разу - у фіналі.