Українець допоміг своїй команді виграти у матчі чемпіонату Німеччини

Борис Тащі. Фото Imago

Борис Тащі віддав гольову передачі

Атакувальний півзахисник «Дуйсбурга» Борис Тащі допоміг своєму клубу здолати гостей із «Регенсбурга» на власному полі з рахунком 4:1.

Українець вийшов на поле зі стартових хвилин. Але ні він, ні його партнери, попри територіальну перевагу, не змогли відзначитися в першому таймі.

Зате на початку другої половини гри Тащі вдало подав із правого флангу, й Наубер відкрив рахунок у матчі. Щоправда, за шість хвилин «Регенсбург» зусиллями Георге зрівняв рахунок.

Та це була остання результативна дія від гостей у матчі. Надалі забивали тільки «зебри»: Ілютченко, Штоппелькамп і Енгін забезпечили розгром суперника.

За два тури до кінця першості «Дуйсбург» перебуває на сьомій сходинці. «Регенсбург» – п'ятий.