Українець Гривко допоміг «Астані» виграти престижну велогонку «Тіррено-Адріатико»

Андрій Гривко (ліворуч). Фото: Getty Images

У підсумковій класифікації Андрій Гривко на 62-му місці.

В Італії фінішувала престижна велобагатоденка «Тіррено-Адріатико». У ній брав участь українець Андрій Гривко з казахстанської «Астані».

13 березня сьомим заключним етапом стала індивідуальна 10-кілометрова гонка в містечку Сан Бенедетто дель Тронто. Її виграв австралієць Рохан Денніс з команди BMC Racing Team.

Українець програв йому хвилину і 10 секунд, що дозволило йому фінішувати 86-м серед 135 гонщиків.

У підсумковій класифікації Андрій Гривко на 62-му місці. А переможцем «Тіррено-Адріатико» став поляк Міхал Квятковський з Team Sky. Про це повідмоляє видання niknews.mk.ua.

Втім, українець все ж може занести цю гонку в свій актив. Адже він був одним з тих, хто привів «Астану» до перемоги в загальнокомандному заліку. Цікаво, що в особистій класифікації ніхто з гонщиків «Астани» не потрапив в топ-10, а кращий результат у Олексія Луценка з Казахстану - 15-е місце.