Українка Прищепа стала другою на легкоатлетичному турнірі у Франції

Наталія Прищепа. Фото ФЛАУ

Водночас, у Києві повернулася на доріжку Наталія Пигида

Наталія Прищепа виступила на своєму першому турнірі нинішнього сезону – і відразу вибігла з двох хвилин на дистанції 800 метрів.

При цьому українка увійшла до першої трійки, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

У вівторок, 19 червня, на змаганнях у французькому місті Монтрей Прищепа фінішувала другою з часом 1:59.83 хв.

Швидше пробігла лише Франсін Нійонсаба з Бурунді (1:59.71).

Водночас, низка провідних вітчизняних легкоатлетів взяла участь у змаганнях «Kyiv Athletic Festival».

Повернулася на бігову доріжку дворазова чемпіонка Європи Наталія Пигида. Киянка через народження дитини не стартувала більше двох років.

На своїй коронній 400-метрівці на цих змаганнях вона показала третій час – 54.64 с. Перемогу здобула, підтвердивши свій норматив на чемпіонат Європи, ще одна столична спортсменка Тетяна Мельник – 53.21. Вона ж також стала найкращою на 200-метрівці – 23.72.