Українки здобули низку нагород на легкоатлетичних змаганнях в Іспанії

14 червня Уельва приймала міжнародний легкоатлетичний турнір

14 червня Уельва приймала міжнародний легкоатлетичний турнір MEETING IBEROAMERICANO DE ATLETISMO. Українки в ньому відсвяткували дві перемоги, завоювали два призових місця й додали до цього норматив для участі в чемпіонаті світу у Лондоні.

Ірина Герщанеко  з результатом 1,90 м, показаним у третій спробі, виграла змагання зі стрибків у висоту.

Марія Шаталова  фінішувала другою в забігу на 3000 м з перешкодами. З часом 9.36,56 хв вона поповнила список українських легкоатлетів, які виконали норматив для участі у чемпіонаті світу у Лондоні. Швидше дистанцію подолала лише марокканка Фадва Сіді Мадан (9.31,24 хв).

Галина Облещук  була третьою зі штовхання ядра. У найкращій зі спроб, другій, вона кинула ядро на 17,64 м. Перемогла з рекордом турніру шведка Фанні Роос (18,09 м).

Олена Сідорська  стала переможницею в забігу на 1500 м (забіг В). Дистанцію вона подолала за 4.13,89 хв.

Віталій Бутрим  фінішував п’ятим в забігу на 400 м (46,69 с). Руслана Цихоцька  після чотирьох заступів припинила участь у змаганнях з потрійного стрибка.