Українська хокейна ліга. «Донбас» втретє обіграв «Кременчук» у фінальній серії

«Кременчук» - «Донбас». Фото: ХК Донбас

Аби стати переможцем плей-оф «Донбасу» достатньо виграти ще один матч

В четвертому матчі фінальної серії плей-оф Української хокейної ліги «Донбас» обіграв на чужому майданчику «Кременчук» 5:2 і опинився за крок до здобуття чемпіонського титулу.

Після першого періоду здавалось, що «Кременчук» здатен перемогти і в другому матчі фіналу на своєму домашньому майданчику. Господарі були попереду 1:0 після шайби Бойкова у меншості.

Однак, у другому періоді «Донбас» вбив інтригу в зустрічі. Коренчук, Мостовий, Лялька і Коваленко чотири рази поцілили ворота «Кременчука» і остання третина перетворилась у формальність. Підсумковий результат – 5:2 на користь «Донбасу».

Аби стати переможцем плей-оф «Донбасу» достатньо виграти один матч. П’ятий матч фінальної серії зіграють в Дружківці 28 березня.