Українська хокейна ліга. «Кременчук» вдруге обіграв «Вовків» і вийшов у півфінал

Фото УХЛ

«Містяни» зіграють з «Білим Барсом»

Хокейний понеділок відкривали «Вовки» та «Кременчук».

З огляду на перемогу кременчужан у першому матчі з рахунком 5:1, «Вовкам» необхідно було вигравати з перевагою у чотири шайби, щоб довести справу хоча б до овертайму, інформує офіційний сайт Української хокейної ліги.

У першому періоді складалося враження, що «Вовки» зможуть поборотися хоча б за позитивний для себе результат в окремо взятому матчі.

Однак другий період пройшов за повного домінування хокеїстів «Кременчука» - по черзі закинули шайби Дмитро Чорний, Сергій Алексанян-Петрович і Севастіан Карпенко. На це броварчани відповіли лише влучним кидком Соломона Шапіро у меншості.

Третій період запам'ятався глядачам більше бійками, ніж видовищним комбінаційним хокеєм.

На старті періоду ще одну шайбу у ворота Микити Гордюшина відправив Алексанян-Петрович, а на 49-й хвилині успіх закріпив Всеволод Толстушко, реалізувавши більшість.

Останнє слово, однак, залишилося за командою Миколи Сидорова. «Вовки» не опустили руки й у середині третього періоду змогли ще двічі пробити Віталія Власенка, завдяки чисельній перевазі (Михайло Шахов і Сергій Мікульчик відзначилися).

Перемога «Кременчука» 10:4 за сумою двох матчів, і в півфіналі плей-офф команді належить битва між з «Білим Барсом».

Перший матч 1/2 фіналу відбудеться 9 березня у Білій Церкві.