Українська хокейна ліга. «Кременчук» збирається взяти реванш у «Донбасу»

Фото УХЛ

20-го березня команди знову зійдуться у фінальній битві

На даний момент донеччани ведуть у серії 1:0, що дає їм не просто ігрову, але і деяку моральну перевагу.

Знову-таки, якщо говорити про настрій команд на цей поєдинок, то, як і у попередній грі, в обох клубів бажання перемогти буде позамежним, інформує офіційний сайт Української хокейної ліги.

Донеччани будуть усіма силами намагатися збільшити свою перевагу та знову порадувати донецьких уболівальників, а «містяни» будуть зубами виривати перемогу, щоб зрівняти рахунок у серії.

У першому поєдинку донецькому клубу вдалося нав'язати кременчужанам свою гру, і перші два періоди пресингували противника, не дозволяючи йому організувати повноцінну атаку на ворота Богдана Дьяченка, що, безумовно, допомогло голкіперу донеччан оформити другий шатаут у плей-офф.

І навіть активність у заключній 20-хвилинці не допомогла команді Олександра Савицького відігратися – вони всуху програли господарям майданчику «Альтаїр».

Однак, промацавши обстановку у першій грі та провівши роботу над помилками, у другому матчі кременчужани цілком можуть перехопити ігрову перевагу та реабілітуватися за перший програний поєдинок.

Команда гостей може та вміє показувати зуби, тим більше, з огляду на важливість цієї зустрічі.

20 березня (вівторок). 18:45 - «Донбас» – «Кременчук».