Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українська Прем'єр-ліга з футболу відсвяткувала ювілей

  • Розсилка
  Українська Прем'єр-ліга - Українська Прем'єр-ліга з футболу відсвяткувала ювілей
  Українська Прем'єр-ліга

  15 квітня 2008 року на черговій зустрічі керівників клубів було підписано протокол про створення Прем’єр-ліги

  Українська Прем’єр-Ліга відсвяткувала ювілей. 10 років тому, у квітні 2008-го, на черговій зустрічі керівників клубів було підписано протокол про створення Об’єднання професіональних футбольних клубів України «Прем’єр-Ліга».

  Про це інформує офіційний сайт організації.

  Нагадаємо, що за кілька місяців до квітня 2008-го керівники клубів Вищої ліги ухвалили рішення створити Українську Прем’єр-Лігу.

  Сталося це в листопаді 2007 року, коли на засіданні, де ухвалили відповідне рішення, були присутні керівники всіх клубів Вищої ліги. Там же була створена Наглядова рада, куди увійшли Равіль Сафіуллін (Президент ПФЛ), Віталій Данілов (керівник ФК «Харків»), Петро Димінський («Карпати») та Вадим Рабинович («Арсенал»). Упродовж трьох місяців цей орган курирував процес створення Регламенту та Статуту Прем’єр-Ліги і процедуру запуску Чемпіонату із сезону 2008/09 років.

  Наступне засідання керівників клубів Вищої ліги відбулося рівно за місяць — 15 грудня 2007-го.

  Процес створення нової футбольної структури тривав успішно, й 15 квітня 2008 року на черговій зустрічі керівників клубів було підписано протокол про створення Об’єднання професіональних футбольних клубів України «Прем’єр-Ліга».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ