Українські дзюдоїсти здобули п'ять нагород на турнірі Гран-прі в Ізраїлі

Єлизавета Каланіна проводить успішний прийом

Чотири виявилися срібними, а ще одна – бронзовою

Українські дзюдоїсти здобули п’ять нагород на турнірі світової серії Міжнародної федерації дзюдо.

Сталося це під час першого у 2019-му році Гран-прі, що відбувався в ізраїльському Тель-Авіві.

Про це повідомляє офіційний сайт Національного олімпійського комітету України.

Срібні нагороди для нашої команди здобули Марина Черняк (у ваговій категорії до 48 кг) і Богдан Ядов (до 66 кг).

Медалі такої ж проби здобули Яків Хаммо (понад 100 кг) та Єлизавета Каланіна (понад 78 кг).

Бронзова нагорода – на рахунку Артема Хомули (до 73 кг).

Зазначається, що призові місця на етапах Гран-прі з дзюдо дозволяють спортсменам набирати залікові бали, що згодом формують рейтинг, який визначає потрапляння спортсменів на континентальні чемпіонати, чемпіонат світу й Олімпійські ігри.

Раніше вже повідомлялося, що Черняк і Ядов завоювали срібні медалі на Гран-прі з дзюдо в Тель-Авіві.