Українські каратисти здобули три нагороди на престижному турнірі в Австрії

Андрій Торошанко

Андрій Торошанко отримав золото, а Анастасія Степашкота Гнат Пак – бронзу

Цими вихідними у Зальцбурзі (Австрія) відбувся другий етап престижного циклу турнірів Карате 1 Серії А.

Спортсмени збірної України повертаються з трьома нагородами: Андрій Торошанко (84 кг) виборов золото, а Анастасія Степашко (+68 кг) і Гнат Пак (67 кг) – бронзу.

Про це повідомляє сайт Спортивного комітету України з посиланням на Українську федерація карате.

19-річний Торошанко тільки-но залишив юніорську лігу, але вже має такі високі нагороди як срібло першості Європи та бронзу чемпіонату світу. Минулого року Андрій здобув бронзу у складі чоловічої команди на дорослому чемпіонаті Європи.

Результат, який він здобув у Зальцбурзі, – його найвища нагорода на сьогоднішній день.

Свій перший великий міжнародний успіх здобув 22-річний киянин Пак із клуба «Чемпіон». Лише у півфіналі Гнат програв узбеку Ікболжону Узакову (0:5).

26-річна одеситка Степашко, четвертий номер світового рейтингу, має у своєму активі повний комплект медалей Прем’єр-ліги, і на попередньому турнірі Серії А у Гвадалахарі взяла бронзу.

Цього разу Анастасія у півфіналі спортсменка з рахунком 0:0 поступилася Лючії Лесяк з Хорватії.

Загалом же в Австрії виступила рекордна кількість учасників від України – 78 осіб.

Тепер українські каратисти готуються до наступних змагань – етапу Прем’єр-ліги, який відбудеться вже 16-18 березня в Роттердамі.