Українські легкоатлети Лосєв і Колесниченко потрапили на п'єдестал пошани у Литві та Польщі

Олена Колесниченко

Спортсмени з України показали треті результати

Іван Лосєв виступив на міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби 44th International Race Walking Festival Alytus 2018 у Литві, які входять до серії European Athletics Race Walking Permit Meetings.

В Алітусі Лосєв виступав на двох дистанціях – 5 та 20 кілометрів, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

І на обох він фінішував третім. 20 кілометрів Іван подолав за 1:23:10 год, а 5 км – за 19:33 хв.

Лосєв – один з тих легкоатлетів, які вже гарантували собі місце у збірній і в серпні виступить на чемпіонаті Європи у Берліні.

Водночас, Олена Колесниченко з найкращим результатом нинішнього сезону стала третьою з бігу на 400 метрів з бар’єрами на змаганнях I Grand Prix Gliwic у Польщі.

Українка подолала дистанцію за 57,22 с. Перемогла Амінат Юсуф Джамал з Бахрейну (55,63 с).

Найкращий результат нинішнього сезону з бігу на 200 метрів показала і Єлизавета Бризгіна. Подолавши дистанцію за 23,63 с, вона стала п’ятою.

Найкращим результатом сезону у світі з метання молота відзначився поляк Войцех Новицьки (81.45 м). За спиною у нього лишився його співвітчизник та один з найсильніших молотобойців світу Павел Файдек (79.79 м).