Українські легкоатлети вдало виступили на міжнародних змаганнях

Матвійчук та Дідоводюк зайняли призові місця

Тиждень тому Олександр Матвійчук фінішував другим на півмарафоні в Ріва-дель-Гарда, в Італії, а 19 листопада замкнув трійку призерів на міжнародних змаганнях у старовинному австрійському місті Штайр.

В Австрії Матвійчук брав участь у турнірі 12th International Christmas Steyr road race, де долав дистанцію 5,2 км. З результатом 15.46 хв він фінішував третім. Швидше пробігли лише два австрійці – Валентін Пфайль (14.55 хв) і Крістіан Штайнгаммер (15.25 хв).

При цьому час Олександра Матвійчука був найкращим у категорії М-30.

Українка Олеся Дідоводюк увійшла до першої трійки на міжнародних змаганнях з кросу Cross International du Val-de-Marne. Змагання 19 листопада приймало місто Кретей, що у французькому департаменті Валь-де-Марн.

Дідоводюк, яку багато вболівальників пам’ятають під її дівочим прізвищем Келемен, бігла у Франції 5,49 км. Час, показаний Олесею, - 21.15 хв. Швидше дистанцію подолала лише кенійка Гатоні Куріа (21.03 хв). Трійку призерів замкнула Сумайя Дурі з Тунісу (21.26 хв).