Український футзаліст виграв Кубок Сербії (відео)

МФК «Економац»

Щоправда, у фіналі Дмитро Сорокін на майданчику так і не з'явився

У середу, 2 травня, у передмісті Белграду, містечку Обреновац, відбувся фінальний матч Кубку Сербії з футзалу.

Цей трофей вперше був розіграний у 2006 році, але потім була чотирьохрічна перерва. І тільки з сезону-2010/11 Кубок Сербії став проводитись на постійній основі, інформує офіційний сайт Асоціації футзалу України.

У фінальному матчі зустрілися «Економац» з Крагуєваца та команда «Нові Пазар» з однойменного міста.

У регулярному чемпіонаті Сербії, що завершився минулого тижня, «Економац» фінішував першим, а «Нові Пазар» – третім.

Гравець збірної України Дмитро Сорокін, якого після важкої травми тренерський штаб «Економаца» поступово підпускає до офіційних матчів, був у заявці чемпіона Сербії на фінальну гру, але жодного разу на майданчик так і не вийшов.

Щодо гри, то «Економац» після двох м’ячів, забитих у стартові хвилин, протягом всього матчу був попереду, впевнено провів фінал, і здобув перемогу – 6:3.

«Економац» вдруге поспіль, а загалом вчетверте став володарем кубка Сербії.