Український гандбольний клуб гратиме у півфіналі Балтійської ліги

Фото ГК «ЗТР»

«ЗТР» успішно подолав чвертьфінальний бар'єр

Запорізький гандбольний клуб «ЗТР» вийшов у «Фінал чотирьох» Балтійської гандбольної ліги сезону-2017/18.

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

У чвертьфіналі запорожці помірялися силами з командою «Драгунас» (Клайпеда, Литва). Обидві матчі пройшли на майданчику суперників.

У першій зустрічі «ЗТР» зумів здобути мінімальну перемогу – 29:28 (14:13).

Тому все вирішувалося у другому поєдинку, у якому українська команда була переконливішою.

Ближче до кінця першого тайму перевага «ЗТР» становив сім м'ячів – 9:16. Але декілька помилок дозволили супернику змінити рахунок на 14:18.

Вся друга половина пройшла під диктовку запорожців. Розрив у рахунку коливався від трьох до шести м'ячів.

Зазначається, що гравці «ЗТР» знайшли в собі сили провести матч на одному диханні та завершити його перемогою з хорошим рахунком – 32:27.

Також у «Фінал чотирьох» вийшли СКА (Мінськ, Білорусь), «Полва Сервіті» (Естонія) та «Рііхімаен Кокс» (Фінляндія).