Визначилася четвірка, яка побореться за медалі хокейного чемпіонату України серед юніорів
![Визначилася четвірка, яка побореться за медалі хокейного чемпіонату України серед юніорів](/img/article/4833/72_main-v1521757504.jpg)
Фінальні поєдинки прийматиме у себе місто Богуслав
30-31 березня 2018 року відбудуться матчі Фіналу чотирьох чемпіонату України з хокею серед юніорів (ЮХЛ).
Матчі змагання відбудуться на льодовій арені «Льодограй» у місті Богуславі, інформує офіційний сайт Федерації хокею України.
Участь у змаганні братимуть місцеві «Шершні», «Галицькі Леви» із Новояворівська, БВУФК «Білий Барс» з Броварів та команда МДЮСШ міста Херсона «Дніпро».
У перший ігровий день відбудуться півфінали змагання. Переможці півфіналів зустрінуться у фінальному матчі, а команди, що не потраплять до фіналу, розіграють бронзові нагороди.
![6211](/img/forall/users/85/8579/6211.jpg)
При цьому на першому етапі ще мають відбутися два матчі між херсонським «Дніпром» і богуславськими «Шершнями», які не вплинуть на розподіл місць команд за підсумками регулярного чемпіонату.
Коментарі — 0