Юнаки з України виграли чотири медалі на першості Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики

Три з них виявилися золотими, а ще одна срібною

Українські спортсмени взяли участь у юнацькому чемпіонаті Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF), який відбувся 8-10 червня у Стамбулі (Туреччина).

Українську команду представляли 10 легкоатлетів, четверо з яких виграли медалі: три золоті й одну срібну, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Одну із золотих медалей Україні принесла одна з найдосвідченіших спортсменок у команді. Єва Подгородецька у першому колі з бігу на 100 метрів показала час 11,91, після чого досить упевнено виграла і фінальні змагання.

У вирішальному колі швидкість вітру під час забігу дівчат становила -3.0 м/с. За таких умов Подгородецька пробігла дистанцію за 12,20 с.

Серед юнаків 100-метрівку також виграв українець. Олег Васильєв у фіналі показав час 10,99 с.

Ще одну золоту медаль до скарбнички збірної поклала Світлана Жульжик, яка змагалася з бігу на 800 метрів.

А Олег Дорощук повторив особистий рекорд зі стрибків у висоту (2.08 м) і став з ним другим.

Із сильним вітром довелося зіштовхнутися і бар’єристам. На 100 та 110 метрів з бар’єрами проводили по два фінальні забіги, за результатами яких визначали переможця. Українець Дмитро Чермошанський виграв свій забіг і став у підсумку п’ятим. 14,55 секунд він показав при вітрі -4.0 м/с. Ірина Панаріна пробігла 100 метрів з бар’єрами за 14,43 с. У підсумку вона посіла четверте місце.

Неподалік від призової трійки була й Анна Орлова, яка фінішувала п’ятою з бігу на 400 метрів.