Закінчився чемпіонат Європи з легкої атлетики

Закінчився  чемпіонат Європи з легкої атлетики

Останній день змагань не приніс Україні медалей.

Збірна України не змогла зачепитися за медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в естафеті 4х100.

Найближчою до подіуму була жіноча збірна, яка у підсумку зайняла 4-те місце з часом 42.87.

Першими ж до фінішу дісталися представниці Нідерландів – результат 42.04.

Друге місце зайняли спортсменки з Великої Британії, їхній результат 42.45.

Почесним третім місцем задовольнилися німецькі легкоатлетки з часом 42.48.

Чоловіки ж у фінальному забігу прибігли до фінішу останніми і показали результат 39.46.

Перемогу здобули великобританці з результатом 38.17.

Срібло та бронза в активі представників Франції та Німеччини – 38.38 та 38.47.

Марія Шаталова зайняла 4-те місце у фінальному забігу на дистанції 3000 метрів з перешкодами, показавши результат - 9.38.17.

А перше місце впевнено зайняла спортсменка з Німеччини Геса-Фелісітас Краузе, показавши час 9.18.85.

Срібло завоювала Луїза Гега з Албанії – результат 9.28.52.

Почесне третє місце виборола турецька спортсменка Єзлем Кайя з часом 9.35.05.

Ольга Саладуха посіла шосте місце у потрійному стрибку у фіналі чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Українка показала результат 14.23, якого не вистачило для боротьби за медаль.

Золото виборола представниця Португалії Патрісія Мамона з результатом 14.58.

Друге і третє місце зайняли Ганна Миненко з Ізраїлю та Параскеві Папахрістову з Греції відповідно. Результат 14.51 та 14.47.

Також не вдалося зачепитися за призове місце ще одному українському спортсменові – Андрію Проценку.

У стрибках у вистоту українець з результатом 2.24 розділив 9 місце зі спортсменом з Кіпру.

Тріумфатором цієї дисципліни став італійський легкоатлет Джанмарко Тамбері – результат 2.32.

Срібло виборов британець Роббі Грабарз з результатом 2.29.

А от третє місце поділили між собою ще один британський спортсмен Кріс Бейкер та німець Ейке Оннен з тим-таки результатом 2.29.

Чоловіча та жіноча естафетні команди з бігу 4х400 прийшли до фінішу шостими у фінальному забігу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Чоловіча команда показала результат 3.04.45.

Трійку переможців склали бельгійці, поляки та британці. З результатами 3.01.10, 3.01.18 та 3.01.44 відповідно.

Жіноча команда України показала час 3.27.64.

Тріумфаторами стала команда з Великої Британії з результатом 3.25.05.

Срібло та бронзу завоювали француженки та італійки з часом 3.25.96 та 3.27.49 відповідно.

Микола Нижник не зміг скласти конкуренцію своїм суперникам у фінальному забігу на дистанції 5000 метрів.

Українець показав результат 14.28.24.

Цікаво, що перша трійка легкоатлетів показала одаковий час – 13.40.85.

Тож переможця було визначено за допомогою фотофінішу. Ним став спортсмен із Іспанії Ільяс Фіфа. Срібло дісталось його співвітчизнику Аделю Мехаалю.

А бронзову нагороду здобув Річард Рінгер з Німеччини.