Закінчився перший день чемпіоната Европи з легкої атлетики

Олексій Касьянов захопив лідерство в десятиборстві.

Тріо українців не зуміли пройти кваліфікацію з бігу на 100 метрів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Амстердамі.

Володимир Супрун, Еміль Ібрагімов показали далекі результати від кваліфікаційного часу, а Віталій Корж і зовсім не фінішував.

Результати українців:
Супрун - 10,58
Ібрагімов - 10,61

Три українця стартували в стрибках в довжину на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Амстердамі.
На жаль, жоден з наших легкоатлетів не зміг пройти кваліфікацію. Кращому з українців Тарасу Неледві (7,67 м) не вистачило 13-ти сантиметрів до кваліфікаційного результату. Сергій Никифоров і Віктор Кузнєцов виступили ще гірше.

Віталій Бутрим вийшов в півфінал чемпіонату Європи з легкої атлетики в забігу на 400 метрів.
Українець посів шосте  місце в кваліфікації з результатом 46,77, у лідера Данна Джарріда 46,05.
Євген Гутцол (47,35) і Данило Даниленко (47,49) кваліфікацію не подолали.

Український легкоатлет Сергій Мельников з кращим результатом в сезоні вийшов в півфінал чемпіонату Європи з легкої атлетики в забігу на 400 метрів з бар'єрами.

Результат Мельникова - 50,57.

Денис Нечипоренко (51,53) і Анатолій Синянський (не фінішував) в наступний раунд не вийшли.

Наталія Погребняк фінішувала другою (22.98) у своєму півфінальному забігу на 200 метрів. Це був п'ятий результат за підсумками кваліфікації, чого українці вистачило, щоб пройти у фінал.

Друга представниця України в півфіналі, срібний призер чемпіонату Європи-2010 на цій дистанції Єлизавета Бризгіна фінішувала сьомою (23.64) в своєму забігу і закінчила змагання.

Вадим Слободенюк не фінішував на дистанції 3000 метрів з перешкодами.

На дістанції 800 м всі три представниці України  проходять у наступне коло змагань:

Наталья Прищепа (2:02.57), Анастасия Ткачук (2:03.80), Наталья Лупу (2:04.57)

Олексій Касьянов захопив лідерство в десятиборстві на чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Таким чином,після п'яти видів в загальному заліку лідирує Олексій Касьянов -  4234 бал. Слідом йде серб Дудаш - , а 4199 на третє місце піднявся Хорхе Уренья, Испания -4152.