Збірна України U-18 програла другий матч на турнірі в Словаччині

Сергій Попов. Фото: ФФУ - Збірна України U-18 програла другий матч на турнірі в Словаччині
    Сергій Попов. Фото: ФФУ

Відкривши рахунок на 14-й хвилині «синьо-жовті» не змогли втримати перевагу

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2000 року народження) мінімально поступилася одноліткам зі США.

Про це повідомляє Федерація футболу України.

У другому поєдинку турніру «Кубок Словаччини» серед юнацьких збірних підопічні Сергія Попова програли американцям — 1:2.

Відкривши рахунок на 14-й хвилині (влучним ударом відзначився півзахисник «Карпат» Ростислав Лях), «синьо-жовті» не змогли втримати перевагу. На 33-й хвилині збірна США відновила паритет, а після перерви (66-а хвилина) суперник забив ще раз.

В останньому матчі групового раунду 10 травня команда Сергія Попова зустрінеться зі збірною Казахстану.