Збірна України виграла головний приз чемпіонату світу з хортингу

Українці були найкращими на змаганнях у Латвії

21-23 квітня 2018 року у латвійському місті Даугавпілс (Латвія) відбувся чемпіонат світу з хортингу.

За підсумками першості спортсмени збірної України продемонстрували бойовий дух і посіли перше загальнокомандне місце, завоювавши головний приз змагань.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

Кубок за друге місце на турнірі виборола команди Литви, а трійку лідерів замкнула команда господарів.

80 комплектів нагород були розіграні серед дорослих, юніорів, кадетів, юнаків у розділах «двобій», «форма», «показовий виступ».

У масштабних змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 15-ти країн.

На відкритті світової першості були присутні і почесні гості.

Примітка. Хортинг – вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг – не тільки бойове мистецтво, а і система комплексної фізичної підготовки, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.