«Зоря» перемогла «Зірку» та повернулася на друге місце в чемпіонаті

«Зоря» здобула дев'яту перемогу в сезоні.

Луганська «Зоря» перемогла кропивницьку «Зірку» в домашньому матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги, який відбувся на запорізькій «Славутич-Арені». Поєдинок завершився з рахунком 2:1.

У першому таймі гол за «Зорю» на 15-й хвилин забив Іван Петряк. Другий гол господарі забили на 59-й хвилині. Відзначився  Владислав Кулач.

«Зірка» відіграла один гол лише в компенсований арбітром час, коли Артем Сітало заробив пенальті, а Ігор Загальський його реалізував.

Таким чином, «Зоря» здобула дев'яту перемогу в сезоні і повернулася на друге місце в турнірній таблиці, обігнавши київське «Динамо». В активі «Зорі» 29 очок, у «Динамо» - 27 очок. «Зірка» з 11 очками залишилася на восьмому місці в турнірній таблиці.