Даяна Ястремська - талановита тенісистка і справжня красуня (фотогалерея)

Даяна Ястремська. Фото: instagram.com/dayana_yastremska

Даяна володіє воістину модельними параметрами

Даяна - одеситка. Займається тенісом з п'яти років, а в сім уже виграла перший дитячий турнір.

У 15 Ястремська завоювала вже перший професійний титул - 25-тисячник ITF в Бразилії.

Одеситка запалила на торішньому турнірі WTA в Стамбулі. Для Даяни це був перший дорослий турнір, в якому вона дійшла до стадії чвертьфіналу, заодно ставши і першою тенісисткою, народженою в 21 столітті, якій вдалося пробитися до чвертьфіналу турніру WTA.

Після цього Ястремська злетіла на 112 позицій в рейтингу і поступово освоїлася в дорослому тенісі.

14 жовтня 18-річна Ястремська виграла свій перший WTA фінал в Гонконзі з призовим фондом 750 тисяч доларів.

А якщо зайти в соціальні мережі українки, то можна з упевненістю сказати, що блищати вона може не тільки на корті, а й на подіумі, адже Даяна володіє воістину модельними параметрами.

Зазначимо, що 18-річна українська тенісистка і надалі продовжує свою переможу серію. Так, 17 жовтня Даяна вийшла у чвертьфінал турніру серії WTA у Люксембургу, перегравши у другому раунді екс-першу ракетку світу Гарбіньє Мугурусу.