Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сергій Ребров: «Маємо серйозні наміри щодо підсилення команди»

  • ukrfootball.ua
  • Розсилка
  Сергій Ребров: «Маємо серйозні наміри щодо підсилення команди»

  Головний тренер «Динамо» розповів про першочергові завдання команди, довіру до молоді та поділився, за кого вболіватиме на чемпіонаті світу.

  Сергію Станіславовичу, по-перше, дозвольте вас привітати вже на посаді головного наставника «Динамо». Які емоції відчуваєте із цього приводу?

  Дуже дякую. Власне, не буду оригінальним, відповідаючи на ваше запитання: відчуваю лише позитивні емоції, які мене перепов­нюють, адже працювати з такою великою командою, як київське «Динамо», переконаний, престижно для будь-якого наставника.

  Скажіть, як гравці вашої команди відреагували, коли першими з-поміж усіх дізналися, що вас призначено головним тренером «Динамо»?

  Можливо, я трохи повторюсь, адже про це вже йшла мова раніше: вся наша команда, начебто, добре відреагувала на цю новину.

  Перемовини з Ігорем Суркісом щодо вашого призначення тривали довго?

  Які перемовини? Президент вирішив і оголосив про це мені та всій команді.

  Які першочергові завдання ви, як тренер, ставите зараз для себе особисто?

  Найперше, про що зараз міркую, — проведення плідної підготовки до нового сезону. Усі ми прекрасно розуміємо, що майбутній сезон буде дуже складним. До того ж, уперше ми стартуємо без кваліфікаційних поєдинків, і зразу, напряму, потрапляємо до групового турніру Ліги Європи. Відтак головне — якісно підготуватись улітку до початку нового сезону.

  Скажіть, із чим пов’язана така довіра до молодих гравців — Калитвинцева, Цурікова, Харатіна? Адже за Блохіна вони не грали, але з вашим приходом почали все частіше з’являтися на полі…

  Я завжди казав, що в нас — хороші футболісти. Голов­не, як на мене, це завжди надавати молодим виконавцям шанс. При цьому, не менш важливо також, щоб усі талановиті хлопці цим шансом скористалися. Важливо, щоби хлопці

  усвідомили самі: якщо вони виходять на футбольне поле, то це ще не значить, що вони є гравцями

  основного складу київського «Динамо». Футболісти ще мають дуже багато працювати і боротися за це місце у стар-

  товому складі нашої команди.

  На прес-конференції після матчу останнього туру чемпіонату із «Зорею» ви сказали, що розраховуєте також на Сергія Рибалку. Як оціните його виступ цього сезону у Чехії?

  Оцінив би його гру як чудову. Ви ж самі бачите, що людина, яка успішно грала в Лізі Європи, успішно виступала проти італійських клубів, неодмінно допоможе київському «Динамо». Я дуже сподіваюся на це. Але знову повторюсь: усе залежатиме від решти молодих футболістів. Те, що вони себе проявили в інших клубах — це все добре, але тут їм доведеться ще більше працювати, щоби завоювати право грати в такій команді, як «Динамо» (Київ).

  Стосовно легіонерів. Я так розумію, що у вас із ними чудова комунікація, бо ви знаєте анг­лійську, тож їм значно простіше у спілкуванні…

  Не зі всіма, але ті, хто послуговуються англійською, — безпереч­но. Звичайно, це дуже важливо, коли футболісти й тренери спілкуються однією мовою. Вони можуть спокійно доносити свої думки один одному.

  Сергію Станіславовичу, вам, як тренеру, який більше за все стиль гри імпонує?

  Такий, який ми демонстрували в останніх іграх минулого сезону.

  Олександр Шовковський подовжив із «Динамо» контракт ще на один рік. Чи задоволені, що вдалось утримати в команді такого досвідченого гравця?

  Що означає «утримати»? Він же начебто нікуди й не збирався. Олександр завжди був професіоналом, і він чудовий прик­лад для підростаючого покоління футболістів. Зараз, у першу чергу, все залежить од кількості травм. Я щиро сподіваюся, що всі травми Олександра залишились у минулому, а в майбутньому сезоні він гратиме на такому ж високому рівні. До того ж, останні матчі показали, що Шовковський аж ніяк не знизив до себе вимоги. Тому, скажу відверто: багато у чому саме із цієї причини клуб вирішив продов­жити з ним контракт.

  У недавньому інтерв’ю одному з українських телеканалів, президент «Динамо» Ігор Суркіс сказав, що зараз головне зав­дання — зберегти чинний склад. Але для себе ви вже бачите, які позиції в команді потрібно підсилити?

  Звісно, я це бачу. Більше того, ми про це вже мали розмову з Ігорем Михайловичем.

  Не відкриєте секрет, які саме?

  Звісно, ні.

  Скажіть, чи не жалкуєте, що не вдалося втримати в команді Адміра Мехмеді, трансфер якого викупив «Фрайбург», скориставшись передбаченою опцією?

  А чого вже шкодувати? Було багато футболістів, які приходили до команди, але не розкривалися на повну потужність. Нічого страшного. Щодо майбутньої кар’єри Мехмеді в Німеччині, то я щиро бажаю Адміру лише удачі у «Фрайбургу», адже я дуже за нього радий. Скажу відверто, він є просто порядною людиною й дуже гарним хлопцем. На жаль, так сталося, що він не розкрився наповну. Тим не менш, я думаю, в нас є багато футболістів високого рівня в колективі, які не гірше вписались у модель гри київського «Динамо». Повторюсь: я Адміру побажаю лише вдачі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ