Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ФБУ: «Контракты Суперлиги не будут регистрироваться в FIBA»

  • www.fbu.net.ua
  • Розсилка
  ФБУ: «Контракты Суперлиги не будут регистрироваться в FIBA»

  Генеральный секретарь Федерации встретился с директором Суперлиги.

  Состоялась встреча Генерального секретаря Федерации баскетбола Украины Владимира Драбиковского с директором АБКУ «Суперлига» Владимиром Поплавским, во время которой представитель ФБУ выступил с заявлением касательно участи клубв, заявившихся в Суперлигу.

  Заявление было опубликовано на официальном сайте Федерации баскетбола Украины и приводится языком оригинала:

  « - АБКУ «Суперліга» гарантує, що розрахується з арбітрами за обслуговування матчів попереднього сезону;

  - АБКУ «Суперліга» не може гарантувати розрахунок клубів з гравцями і тренерами за попередній сезон, але робитиме все можливе для того, щоб борги перед гравцями і тренерами було погашено;

  - Клуби-засновники АБКУ «Суперліга» вважають неприйнятною сплату внесків ФБУ за право брати участь у чемпіонаті України, оскільки клуби не знають, на що ці кошти витрачатимуться. Однак АБКУ «Суперліга» готова придбати у Федерації баскетболу України право на проведення чемпіонату України серед команд Суперліги.

  Прес-служба Федерації баскетболу України повідомляє наступне:

  - Згідно рішення Президії ФБУ від 15 червня 2015 року, чемпіонат України з баскетболу проводить ФБУ спільно з Міністерством молоді та спорту України. Про продаж права проведення чемпіонату України не може бути мови.

  - Клуби, які не подали до ФБУ заявку на участь у чемпіонаті України серед команд Суперліги, ще мають шанс подати заявку на участь у чемпіонаті України серед команд Вищої ліги.

  - Якщо клуби групи «Приват» мають намір проводити власний окремий чемпіонат, то це їхнє право. Але цей чемпіонат не матиме статусу офіційного. А це означає, що контракти гравців і тренерів цих клубів у ФБУ і ФІБА не братимуться до уваги.

  - На нашу думку, сьогодні в нашій країні не час займатися сепаратизмом у будь-якій галузі діяльності. Баскетбол – не майданчик для з’ясування політичних, фінансових чи бізнесових інтересів.

  P.S. Нагадуємо, що внески команд до АБКУ «Суперліга» становили (за старим курсом гривні):

  в сезоні 2011/2012 – 800 000 грн.

  в сезоні 2012/2013 – 800 000 грн.

  в сезоні 2013/2014 – 303 715 грн.

  в сезоні 2014/2015 – 410 000 грн».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ