Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  97-річна бабуся займається пауерліфтингом та регулярно перемагає на змаганнях (відео)

  • Розсилка
  Едіт Траіна - 97-річна бабуся займається пауерліфтингом та регулярно перемагає на змаганнях (відео)
  Едіт Траіна

  Едіт Траіна хоче виконати станову тягу зі штангою вагою 90 кг на свій 100-річний ювілей

  Дивовижна американка Едіт Траіна в свої 97 років займається пауерліфтингом і регулярним бере участь в змагань. Про це повідомляє Daily Mail.

  Траіна потрапила в зал абсолютно випадково - шість років тому подруга з криками все ж затягла її в зал. Як зізнається сама бабуся, спочатку це все починалося як хобі, але потім переросло в справжню пристрасть. Пауерліфтинг став для неї можливістю реалізувати себе в цьому віці:

  «Коли я піднімаю штангу, то кажу про себе:«О, Боже, я зробила це»

  Уже шість років бабуся ходить в зал три рази на тиждень і зізнається, що погано себе почуває, коли цілий день нічим не займається.  У лютому вона взяла участь в змаганнях Polk County Senior Games, де виграла дві золоті медалі у віковій категорії 95-99 років. Вона жала від грудей 27 кілограм, а також виконувала станову тягу зі штангою вагою 58,9 кг.

  Варто відзначити, що вона була єдиною учасницею в цій категорії. Траіна сподівається, що її успіхи переконають більшу кількість пенсіонерів зайнятися пауерліфітінгом і, відповідно, збільшити конкуренцію на змаганнях.

  Також бабуся не боїться ставити перед собою великі завдання і хоче виконати станову тягу зі штангою вагою 90 кг на свій 100-річний ювілей.

  Джерело: Xsport.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ