Неймовірне жахливе виконання пенальті в матчі англійського Чемпіоншипу (відео)

Унікальний випадок

Нападник «Суонсі Сіті» Берсант Целіна невдало виконав пенальті в матчі 37-го туру англійського Чемпіоншипу з «Вест Бромвіч Альбіон», який відбувся напередодні, 13 березня.

На 40-й хвилині, за рахунку 1:0 на користь господарів, валлійська команда отримала право на одинадцятиметровий удар. До м'яча підійшов Целіна, однак йому не вдалося виконати пенальті - м'яча замість того, щоб відправитися в сітку воріт, відлетів на кілька метрів убік, після чого його вибив захисник.

Матч в підсумку завершився з рахунком 3:0 - у другому таймі «Вест Бромвіч» забив ще два голи і здобув впевнену перемогу.

«Вест Бромвіч» після 37 турів займає четверте місце в турнірній таблиці Чемпіоншипа з 64 очками в активі. «Суонсі» (47) знаходиться на 15-му рядку.