«Шахтар» у непростому поєдинку обіграв «Зірку»

«Шахтар» повертає собі лідерство в групі

«Шахтар» перед поєдинком Ліги чемпіонів з «Манчестер Сіті» відправився на виїзну гру проти «Зірки».

«Гірники» виїхали на матч безпосередньо в ігровий день, оскільки зараз в Кропивницькому проходить великий агрозахід, а місць в готелях на всіх не вистачає.

«Шахтар» забив «Зірці» 3 голи ще в першому таймі, на що команда з Кропивницького змогла відповісти двома забитими м'ячами.

Фінальну крапку в матчі поставив Віктор Коваленко, який не забивав за «Шахтар» більше 1000 хвилин.

Відзначимо, що капітан «Шахтаря» Даріо Срна не полетів на матч проти «Зірки», також донецькій команді у виїзній зустрічі не допомогли Фред і Бернард.

«Зірка» - «Шахтар» - 2:4

Голи: 0:1 - 13 Феррейра, 1:1 - 38 Ель-Хамдауї, 1:2 - 44 Марлос, 1:3 - 45 Феррейра, 2:3 - 76 Рассадкін, 2:4 - 90 Коваленко.