Український дзюдоїст Зантарая завоював першу в сезоні медаль рівня Гран Прі (відео)

Георгій Зантарая

Українець став срібним призером турніру в Загребі

П'ятиразовий призер чемпіонату світу Георгій Зантарая завоював свою першу в сезоні медаль турнірів рівня Гран Прі.

Українець поїхав на турнір в Загреб в якості 11-го номера світового рейтингу у ваговій категорії до 66 кг.

У перших двох раундах він переміг суперників іппоном і пробився до чвертьфіналу, де зустрівся з росіянином Арамом Григоряном.

Перемога в сутичці дісталася українцю після трьох шидо (попередження) суперника, які привели до хансоку-маке (програш через порушення правил).

У сутичці за золото українець зійшовся з бронзовим призером чемпіонату Європи-2018 ізраїльтянином Талом Флікером, якому вдалося провести ваза-арі та виграти Гран Прі.

Зазначимо, що ця медаль є другою міжнародною для українця в поточному сезоні.

До цього він також ставав другим на Grand Slam в Дюссельдорфі.

Нагадаємо, Дар'я Білодід виграла золото в Загребі, перемігши у фіналі чинну чемпіонку Європи росіянку Ірину Долгову.