Український нападник Селезньов відзначився дублем у матчі з «Коньяспором» (відео)

Всього за «Акхісар Беледіє» Селезньов відзначився вже чотирма голами
    Нападник «Акхісар Беледіє» Євген Селезньов забив два голи в ворота «Коньяспора» (3:0). Спочатку він відкрив рахунок у матчі на 15-й хвилині, замкнувши головою передачу Байрама. Потім українець подвоїв перевагу своєї команди на 68-й хвилині, пробивши з кута воротарського після пасу Челіка. Це четвертий гол Селезньова за
    • 23 Лютого, 22:15

Нападник «Акхісар Беледіє» Євген Селезньов забив два голи в ворота «Коньяспора» (3:0).

Спочатку він відкрив рахунок у матчі на 15-й хвилині, замкнувши головою передачу Байрама.

Потім українець подвоїв перевагу своєї команди на 68-й хвилині, пробивши з кута воротарського після пасу Челіка.

Це четвертий гол Селезньова за «Акхісар Беледіє» в дев'яти матчах у всіх турнірах.

Також на його рахунку дві гольові передачі.