Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Найвідоміші цитати першого президента України Леоніда Кравчука

  • Розсилка
  Леонід Кравчук - Найвідоміші цитати першого президента України Леоніда Кравчука
  Леонід Кравчук

  Сьогодні, 10 січня, виповнюється 85 років президентові України 1991–1994 років Леоніду Кравчуку.

  Хтось називає його і «батьком української незалежності», і одним з ліквідаторів «тюрми народів» СРСР, а хтось, навпаки, – «гальмом української незалежності». Його звинувачують як у передачі значної частини Чорноморського флоту Росії, так і в гіперінфляції та в інших проблемах 1990-х років. Про нього розповідають анекдоти, але і сам Леонід Кравчук гострий на слово: безліч його висловів стали крилатими. Причому деякі його заяви, навіть сказані в один і той же час, суперечать одна одній.   Кравчук народився 10 січня 1934 року в селі Великий Житин на Рівненщині.

  З грудня 1991 по липень 1994 року Кравчук був президентом України.

  Як відомо, 10 січня відбулася презентація книги Кравчука «Перший про владу», в якій політик розкриває сутність влади, починаючи від радянської системи і до сучасної України, відповідає на питання, як приймалися ключові державні рішення, та відверто говорить про політичну боротьбу за владу сьогодні.

  Нагадаємо, раніше перший президент незалежної України Леонід Кравчук заявив в інтерв’ю «Главкому», що Мінський процес треба наповнити іншим змістом.

  Також Кравчук вважає, що окупований Донбас не потрібен Росії.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ