Спалах кишкової інфекції у дитячому садку на Вінниччині. Оголошено карантин
![Спалах кишкової інфекції у дитячому садку на Вінниччині. Оголошено карантин](/img/article/4924/41_main-v1524643238.jpg)
Роботу навчального закладу призупинено на сім днів
24 квітня 2018 року на Вінниччині зареєстровано сім випадків гострої кишкової інфекції серед дітей, які напередодні захворювання відвідували дитячий навчальний заклад «Казка», що у смт Стрижавка.
Про це повідомляють у Держпродспоживслужбі у Вінницькій області.
Четверо дітей віком 2-5 років з діагнозом «Гострий гастроентероколіт» госпіталізовані у Вінницьку обласну клінічну дитячу інфекційну лікарню, ще троє перебувають на лікуванні у Вінницькій районній лікарні. Діагноз – «Гострий гастроентероколіт», перебіг захворювання середнього ступеню важкості.
За результатами лабораторних досліджень, етіологічним чинником даного групового випадку захворювання дітей є рота вірус, який має значну контагіозність та велику ймовірність перехресного інфікування і заносу інфекції в інші групи закладу.
За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Вінницькій районній державній адміністрації.
Рішенням комісії, з метою запобігання поширення інфекції в дитячому колективі, функціонування ДНЗ «Казка» (Вінницький р-н., смт. Стижавка, вул. Алеї, 58) призупинено терміном на 7 днів.
Коментарі — 0