рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вінничани можуть дізнатися про всі свої доходи на сайті фіскалов

  • Розсилка
  Вінничани можуть дізнатися про всі свої доходи на сайті фіскалов

  Щоб отримати Довідку про доходи, не обов‘язково йти до податкової. Це можна зробити через Електронний кабінет.

  Для формування Запиту доопрацьовано «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності/запитів до «Єдиного вікна подання електронної звітності».

  Цей сервіс розміщений на офіційному веб-сайті Державної фіскальної служби та є загальнодоступним для використання.

  Про це інформує прес-служба ДФС України у Вінницькій області, повідомляє «Главком».

  Для полегшення користування спеціалізованим програмним забезпеченням розроблено та розміщено на офіційному веб-сайті ДФС «Порядок формування запиту щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису та отримання відповіді на запит з ДФС».  Запит підписується електронним цифровим підписом з одночасним застосовуванням посиленого сертифікату, після чого надсилається до ДФС на єдину електронну адресу подання звітності.

  Після обробки запиту на електронну адресу фізичної особи – платника податків направляється файл-відповідь, який містить відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

  Звертаємо увагу, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально),  відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 50 днів  після його закінчення.

  Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків надаються відповідно до форми №1ДФ; декларації платника єдиного податку фізичної особи – підприємця;декларації про майновий стан і доходи.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ