Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чехія заявила про відкриття центру космічної розвідки

  • Розсилка
  Чехія заявила про відкриття центру космічної розвідки

  У центрі будуть займатися опрацюванням знімків із радару для військових сил Чехії і НАТО

  У Чехії цього року відкриють новий Національний центр для космічної розвідки CATCEN ČR.

  Центр буде сформований у «рамках військової розвідки і виконуватиме завдання як для розвідувальної підтримки чеської армії і командних структур НАТО, так і для державних інституцій та інтегрованої оборонної системи, наприклад, у випадку природних катастроф», пояснюють у Міноборони Чехії.

  У Центрі будуть займатися опрацюванням знімків із радару для військових сил Чехії і НАТО. Як зазначено у повідомленні міністерства, своєю роботою «центр надасть розвідувальну підтримку чеським контингентам за кордоном» і таким чином сприятиме кращій інформованості чеських вояків за межами Чехії.

  У разі потреби Національний центр для космічної розвідки CATCEN ČR зможе також вести спостереження за можливими коливаннями поверхні землі під час будівництва транспортних мереж чи виявляти масштаби природних катастроф, наприклад повеней і пожеж.  Міністр оборони Карла Шлехтова зазначає, що створенням Національного центру для космічної розвідки Чеська Республіка «відіграватиме важливу роль в процесі оборонного планування НАТО у 21 столітті».

  На думку керівника військової розвідки Яна Бероуна, створенням нового Національного центру для космічної розвідки Чехія «реально виконує одне із своїх зобов’язань перед НАТО».

  Центр має розпочати роботу 1 липня цього року. Передбачається, що фінансуватиметься робота Центру з бюджету Міністерства оборони Чехії.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ