У Японії побудували католицьку церкву з фрактальним лісом всередині

У Японії побудували католицьку церкву з фрактальним лісом всередині

Фрактальні структури створюють ілюзію лісу та додають відчуття простору

Архітектори бюро «Ю-Момоеде» з Японії вирішили довести, що католицькій церкві не обов'язково мати вітражні вікна й арки, щоб справляти враження. Вони побудували дерев'яну каплицю в Нагасакі з величезними вікнами від підлоги до стелі і з фрактальним лісом всередині, повідомляє NEWSru.com.

Квадратний храм площею 125 кв. метрів став сучасною інтерпретацією найдавнішої готичної церкви Японії, національного скарбу Оура-Теншудо - базиліки 26 японських мучеників у Нагасакі.

Сучасна будівля, на відміну від будівлі XIX століття, зведена в основному із скла із сталі. Семиметрові вікна дозволяють віруючим насолоджуватися чудовим краєвидом і відчувати єднання з морем, горами і пагорбами. Головною особливістю нового храму є деревоподібні дерев'яні блоки, зроблені з кедра. Фрактальні структури створюють ілюзію лісу та додають відчуття простору. Робота над проектом була завершена на початку грудня.

Базиліка 26 японських мучеників була побудована в Нагасакі стараннями двох французьких священиків у 1863 році в честь дев’яти європейських священиків і 17 японських християн, розіп'ятих в 1597 році за наказом генерала Тойотомі Хідейосі. Після освячення храму до священиків прийшли жителі сусідніх сіл - нащадки японських християн, які переховувалися після повстання Симабара 1630-х років. Незабаром з підпілля вийшли десятки тисяч японських католиків. Папа Пій IX назвав це «дивом Сходу».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: